Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Projekt "POMOSTY" w Kolnie

2014-04-28 13:49:25 (ost. akt: 2014-04-28 14:00:11)

Dwie pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolnie - Anna Ciesłowska i Wioletta Dobrzyńska - przy wsparciu Instytutu Badawczo-Szkoleniowego w Olsztynie realizują projekt "Pomosty". 27 kwietnia odbyło się spotkanie młodzieży z gminy Kolno ze społecznością lokalną oraz władzami. Spotkanie było elementem projektu.

Jest to już czwarta edycja tego projektu, w której oprócz gminy Kolno uczestniczy gmina Iława oraz gmina Olsztynek.

- Podejmowane w ramach projektu działania mają na celu uświadomienie młodzieży ich własnych umiejętności i kompetencji, wzrost poczucia własnej wartości i sprawczości oraz zbudowanie jak największej sieci kontaktów niezbędnych do własnego rozwoju i realizacji celów życiowych - informuje Anna Ciesłowska.

27 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Karuzach odbyło się spotkanie młodzieży z gminy Kolno ze społecznością lokalną oraz władzami. Spotkanie było elementem projektu. Z uczestnikami projektu spotkali się radni oraz wójt gminy.

- Podczas wspólnych zajęć stworzono mapę zasobów trzech miejscowości z terenu gminy Kolno (Bęsia, Lutry, Kabiny). Radni zadeklarowali młodzieży pomoc i wsparcie przy realizacji założeń projektu. Wyrazili również gotowość do kolejnego spotkania z młodymi ludźmi - zaznacza Ciesłowska.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. popo #1399078 | 176.221.*.* 20 maj 2014 12:04

  zobaczymy jak wypali ten projekt, czy te madre panie zdzialaja cos, bo wiadomo kogo promuja chyba same siebie, moze dostana jakas kase na waciki

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Olsztyniak #1388410 | 81.190.*.* 4 maj 2014 17:38

  Dziś byłem w tym Kolnie! Szkoda słów? Nie tam nie ma słów i nie ma nic! Średnia wieku powyżej 50lat. Dla kogo ta gmina jeszcze istnieje? Tylko wiatraki tam pobudować i z krów drugą Szwajcarię zrobić! Więc dotacje do mleka i rolnictwa i wiatraki! Nie ma innych perspektyw!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages